Opinie

ico_oceny

 

Na Natalkę trafiłam, gdy szukałam porady w zakresie diety i treningów. Moim głównym celem było zrzucenie kilkunastu centymetrów tu i ówdzie oraz budowa tkanki mięśniowej, którą utraciłam podczas odchudzania. Z Natalką ?(rzeźniczką :-D), ćwiczę od października br., dwa razy w tygodniu na treningach personalnych, a resztę tygodnia ćwicząc z Nati na treningach obwodowych oraz siłowni. Na regularne ćwiczenia zdecydowałam się z myślą o efektywnym wykorzystaniu czasu, jaki mogę poświecić na treningi. Prowadzę aktywny tryb życia. Ćwiczę w grupie na treningach obwodowych prowadzonych przez Natalkę oraz siłowni. Moim głównym celem jest modelowanie sylwetki oraz poprawa kondycji, wzmocnienie mięśni brzucha, pleców i wydolności organizmu. Już po kilku treningach odczułam pozytywne skutki regularnych treningów. Dzięki ćwiczeniom nauczyłam się chodzić prosto, a zmęczony kilkunastogodzinnym siedzeniem przed komputerem kręgosłup przestał bolec. Ćwiczenia z Natalką są bardzo urozmaicone, a na treningach panuje zawsze miła i przyjazna atmosfera. Natalka czuwa nad techniką wykonywanych ćwiczeń i uważa, aby nie popełniać błędów. Treningi z Natalka to nie tylko wysiłek fizyczny zlany hektolitrami potu, ale doskonała lekcja do zdobywania wiedzy o tym jak się żywic. Natalka to profesjonalistka, którą mogę G O R Ą C O i z czystym sercem polecić w 100%. Jest mega miłą i sympatyczną osobą przepełnioną empatią i sercem do tego co robi. Zaangażowana i oddana w pełni. Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało w skali 10 – daję mocną dyszkę.

EWA W.

Mam takie wrażenie ze za późno dodaje swój komentarz, bo już wielu napisało to, co ja chciałabym powiedzieć, ale spróbuję coś jednak jeszcze dodać. Podczas treningów z nią czuje sie i widzi ze to jest jej pasja, ze to jest jej życie. Moim zdaniem realizuje się w tym w 100% i wciąż rozwija, doskonali, bo jak sama mówi „to jest do zrobienia”, trzeba często ciężkiej pracy i wytrwałości żeby osiągnąć upragniony cel, ale „to jest do zrobienia”Taka właśnie jest moim zdaniem Pani trener, wytrwała ale także wymagająca. Wymaga od innych i wymaga od siebie. Co zresztą widać na każdym jej zdjęciu:) życzę sobie spotykać więcej takich ludzi:)

Agnieszka J.

Natalka w tym co robi jest profesjonalistką. Jest wulkanem pozytywnej energii, którą zaraża. Zawsze motywuje do działania – „Dasz radę!!!” – mówi z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim wiarą w każdego z Nas. Posiada ogromną wiedzę i zna się doskonale na tym co robi.
Natalia jesteś wyjątkowa.

AGATA G.

nie będę oceniał osoby, a trenera – Natalia to niezwykłe połączenie pasji,zaangażowania, ogromnej merytorycznej wiedzy i niespożytej dawki pozytywnej energii – jednym słowem 100% PROFESJONALIZMU przez wielkie ” P” ( a wiem co mówię, bo troszkę w tej materii się orientuję

PRZEMYSŁAW J.

 

Wspaniała dietetyczka i trenerka. Polecam konsultacje u Natalii i analizę składu ciała Dziękuję i pozdrawiam.

KATARZYNA T.

Już po pierwszym treningu. Pot się leje, ale uśmiechnięta. Trening ułożony tak, że nie ma nudy i czas szybko leci bardzo pomocna osoba, która potrafi też zmotywować. Polecam!!!!

PATRYCJA M.

Prawie 16 miesięcy trenujemy z Natalią i Marcinem i była to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy z mężem. Duży progres w ciągu roku, profesjonalne treningi, a przede wszystkim indywidualne podejście mimo wieloosobowych treningów. Od niedawna korzystam również z planu żywieniowego i suplementacji i jest jeszcze lepiej!!!

Katarzyna P .

 

Polecam, polecam i jeszcze raz bardzo polecam… Co tu zresztą dużo pisać raz przyjdziesz i nie będziesz chciał już nigdy przestać. Z Natalką i Marcinem szybko osiągniesz wymarzone efekty, potrafią zmotywować do działania jak mało kto.
Sylwia S.
Life 4 fit Natalia & Marcin to profesjonalni trenerzy , którzy wiedzę potrafią odpowiednio przełożyć na praktykę. Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę, poprzez odpowiednio dobraną dietę oraz zestaw treningów to LIFE4FIT jest najlepszym wyborem.Oczywiście samo się nic nie zrobi, ale jeśli macie w sobie odrobinę ambicji i samodyscypliny to polecam treningi z Natalią i Marcinem, efekty gwarantowane.
Łukasz P.
Zdeeeecydowanie polecam 🙂 !!
Natalia posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem ! Uczy i czuwa nad prawidłową techniką wykonywanych ćwiczeń 🙂 Jest niesamowicie pozytywną, uśmiechniętą, zaangażowaną w to co robi osobą�
Nie żałuję tego wyboru i szczerze polecam 🙂 !
Joanna M.
Moja historia może być długa ale uważam że warto się nią podzielić….. po drugiej ciąży chęć zmiany Swojego ciała była tak silna i niestety nieprzemyślana że zaczęłam sama serwować sobie treningi 🙁 które doprowadziły mnie do przetrenowania i choroby Rwy Kulszowej 🙁 po rekonwalescencji zgłosiłam się do Natalki aby mogła profesjonalnie poprowadzić moje treningi…. JESTEM ZACHWYCONA 🙂 ŻAŁUJE ŻE WCZEŚNIEJ NIE ZACZĘŁAM TRENOWAĆ z tak fantastyczną trenerką…. odpowiednio dopasowany plan żywieniowy oraz suplementacja sprawiają że czuje się bardzo dobrze. Dodatkowo Mój mąż także zaczął trenować z Marcinem:-) fajnie jest mieć wspólny cel 🙂
Judyta C.
 Jeśli szukasz profesjonalizmu…. to z czystym sumieniem polecam. Jeśli chcesz dostać w kość… to polecam tym bardziej.
Paweł L.
Jeśli ktoś szuka trenera: profesjonalnego, kontaktowego, otwartego, ambitnego, bez granic, po którym widać, że kocha to co robi to……takim trenerem jest właśnie Natalia. Szczerze polecam
Anna L.
No cóż wstyd się przyznać ale przyszłam do Natalki w wielkim kryzysie tzn miesiąc przed pierwszym startem w triathlonie …bez siły …bo to co jadłam miało się nijak to ilości treningów które miałam. Jednym słowem brakowało paliwa w żywieniu.
Edukacja była szybka- zdrowo, systematycznie i konsewentnie wg rozpisanego planu żywienia.
Przestawiłam nawyki żywieniowe swoje i moich dzieci. W dalszych planach triathlonowych mam zwiększenie dystansu a przy tym żywienie to podstawa. Z pewnością wszystko dzięki profesjonalizmie Natalki za co bardzo dziękuję i POLECAM
Marzena P.
Trenuje z Natalią 10 miesiąc ,to nie tylko praca przynosząca efekty ale czas na odreagowanie od codziennych problemów .Pani Trener posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem ,na bieżąco kontroluje postępy i modyfikuje trening by był jak najbardziej efektywny .Dzięki za efekty i mobilizowanie mnie w słabszych chwilach .
Szczerze polecam ��
Małgorzata W.
Przejdź do paska narzędzi