Pierwsza konsultacja

Pierwsza konsultacja- wstęp do zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej

Fruits with measuring tape on a plate like weight scale

Na pierwsze spotkanie należy zagospodarować ok.55-60 minut. Podczas pierwszej konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad żywieniowy ( w kierunku zdrowej diety ) oraz wywiad medyczny ( w kierunku rozpoczęcia aktywności fizycznej).

Na podstawie wypełnionego wcześniej dzienniczka żywieniowego minimum 3 dni max 7 dni ( do pobrania  DZIENNICZEK ŻYWIENIOWY-LIFE4FIT )ocenię aktualny sposób odżywiania oraz wskażę i przeanalizuję błędy żywieniowe.

Na pierwszej konsultacji zostaną przeprowadzone:

antropomotoryczne pomiary ciała

analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników

pomiary tętnicze krwi( pomiar ciśnienia)

W przypadku jednorazowych konsultacji – przedstawienie zasad diety , omówienie dzienniczka żywieniowego.

Możliwość edukacji żywieniowej na zasadzie prowadzenia dzienniczka żywieniowego ( konsultacja raz w tygodniu ) polega na wypełnianiu przez was dzienniczka żywieniowego przez cały tydzień , po czym po upływie tygodnia spotykamy się na konsultacji omawiamy błędy, wprowadzamy zmiany i przede wszystkim edukujemy się ,aby być  bardziej świadomym konsumentem . Podczas takich spotkań z czasem  doprowadzamy twój  sposób odżywiania do porządku , ładu i harmonii. KOSZT EDUKACJI ŻYWIENIOWEJ 80 ZŁ ( 55-60 MINUT)

Jeżeli zdecydują się Państwo na zaplanowanie indywidualnego jadłospisu, zostanie od przedstawiony podczas drugiej wizyty, która zazwyczaj odbywa się do tygodnia.

Jeśli na wizytę planujesz przyjść z osobą towarzyszącą , która również będzie chciała skorzystać z konsultacji , poinformuj o tym wcześniej ponieważ na taką wizytę będziemy potrzebować zdecydowanie więcej czasu i pamiętaj , że w takiej sytuacji koszt konsultacji liczony jest za każdą osobę z osobna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Przejdź do paska narzędzi